Вітаємо з Днем знань!

2018-09-03

/Files/photogallery/9269/Даниель.JPG

Сьогодні, 03.09.2018 для учнів та вихованців навчального комплексу пролунав Перший Дзвоник. З щирими вітаннями до них звернувся директор В.В. Коростельов та гості свята - методист методичного центру Управління освіти адміністрації Шевченківського району м. Харкова Н.М. Скляр та голова спілки ветеранів Афганістану Шевченківського району м. Харкова М.Л. Биков.

Крім того, учитель молодших класів В.В. Сокол був нагороджений Благословенною грамотою голови Синодального Управління військового духовенства митрополіта Іоана та Орденом Святого Архістратига Михаїла за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.

Ми вітаємо дітей, батьків та вчителів з початком нового навчального року! Бажаємо наснаги та терпіння, перемог та підкорення нових висот, натхнення та міцного здоров`я!