Ми шукаємо таланти!

2022-02-14

Талант як квітка: народжується і поступово розквітає , досягаючи довершеності. Над досягненням довершеності своїх талантів наполегливо працювали наші юні співаки та музиканти. 14 лютого у КЗ "ХНВК №106" відбувся святковий конкурс "Шоу талантів". Діти представляли вражаючі танцювальні композиції,номери вокально-інструментального жанру та образотворчого мистецтва. Відкрилися і нові зірочки на нашому творчому небосхилі. Для багатьох учнів школи їхні виступи були дебютними. По закінченню конкурсу учасники були нагороджені грамотами.Так тримати! Кожен з вас має таланти! Хтось уже відкрив їх, а хтось ще шукає.І хто знає, можливо саме наші учні стануть в майбутньому відомими музикантами та співаками!