У червні 2017 року рішенням Харківської міської ради від 21.06.2017 № 699/17 змінено тип і назву навчального закладу на Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс № 106 Харківської міської ради Харківської області імені В.О. Кисіля"

"Харківська середня школа № 106 заснована у 1937 році

До 1985 року школа № 106 була розташована за адресою: вул. Клочківська, 99, де зараз знаходиться Харківська державна академія фізичної культури. З 1985 року школа отримала нову будівлю за адресою: вул. Клочківська, 195-В.

/Files/images/школа_1.jpgЗа 85 років з її стін випущено більше 11 тисяч учнів. Багато з них стали відомими особами не лише в Харкові, а і у всій країні. Відомі випускники школи:

- Сергій Бабкін - український співак, музикант,

- Юрій Нікулін , який працював головним архітектором Ленінського району м. Харкова,

- Валентина Мєшкова - зав. кафедрою іноземних мов Харківської автотранспортної академії,

- Владислав Титарєв , який займав посаду головного інженера заводу нестандартного обладнання,

- Вадим Архипов - доцент Харківської інженерно-будівельної академії, викладач програмування,

- Ніна Йосипенко - головний лікар однієї з найбільших терапевтичних клінік Середньої Азії,

- Микола Йосипенко - дипломат, який довгий час представляв інтереси СРСР на о. Корсика,

- Олександр Криуленко - учасник бойових дій в Афганістані нагороджений орденом «Червоної зірки» посмертно;

- Володимир Кисіль - учасник бойових дій в Афганістані, нагороджений трьома медалями "За відвагу", орденом "Червоної зірки".

У школі працюють вчителями її випускники:

- учитель української мови та літератури - Чепіга Юлія Сергіївна,

- учитель предмету "Основи здоров'я" - Назаренко Марина Олександрівна,

- учитель математики та інформатики - Корнєєва Юлія Олександрівна.

У липні 2013 року школі присвоєно ім'я В.О.Кисіля (підстава: Рішення Харківської міської ради від 03.07.2013 р. № 1215/13)