• СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

/Files/images/0106/04Без названия.jpg

Якщо людина не знає,
До якого порту вона пливе,
Жоден вітер не буде їй попутним (Сенека)

Склад соціально-психологічної служби

ХЛ №106:

Соціальний педагог - Шевченко Ганна Миколаївна

Графік індивідуальних консультацій соціального педагога Шевченко Г.М. під час дистанційного навчання в умовах военного часу:

Понеділок 9.00-11.00 - індивідуальне консультування батьків, учнів та вчителів.

П`ятниця 13.00-15.00 - індивідуальне консультування батьків, учнів та вчителів.

Звернення приймаються на електронну пошту socfac@ukr.net для узгодження часу онлайн зустрічей.

Практичний психолог - Біла Богдана Дмитрівна

Графік індивідуальних консультацій практичного психолога під час дистанційного навчання в умовах воєнного часу:

Вівторок 12.00 — 14.00, індивідуальне консультування учнів, батьків, вчителів.

Середа 12.00 — 14.00, індивідуальне консультування учнів, батьків, вчителів.

Звернення приймаються на електронну пошту b.bogdana@gmail.com для узгодження часу індивідуальних консультацій. На курсі "Психологічні поради" https://classroom.google.com/c/MzU0NjUwNTgyMjEy?cjc=qprr5cv буде розміщуватись корисна інформація щодо психологічної підтримки. У разі виникнення запитань, особисті повідомлення можна надсилати за вищезазначеною електронною адресою.