ХV онлайн-виставка

Номінація:«Система екологічного виховання в сучасному закладі освіти».

Комунальний заклад «Харківський ліцей № 106 імені В. О. Кисіля Харківської міської ради» має поважну 80-річну історію. У своїй роботі педагогічний колектив використовує вагомі виховні орієнтири – патріотичний досвід поколінь. У закладі освіти є музей «Святині пам’яті», ліцей носить ім’я воїна-інтернаціоналіста, а нині наш учитель виконує військовий обов’язок у лавах ЗСУ. На превеликий жаль, серед випускників і батьківської громади є поранені, полеглі герої. Трагедія зруйнувала не тільки долі, душі. Але й діти вимушені були покинути рідні домівки та переїхати з тимчасово окупованих територій. Наш заклад освіти прийняв таких учнів.

Презентація закладу освіти

Тема презентації: «Квітковий календар ліцею»

Ми знаходимо для себе символи, які дозволяють придавати статус та впевненість, відчувати себе комфортно та в безпеці, підбирати необхідні формати та середовища для більш стійкого та екологічного становлення особистості. Безпековий Пес Патрон або залізобетонний Держпром, стійка Полочка на вцілілій стіні або мелодія Скорика, вірш Ліни Костенко або малюнок харків’янина Гамлета, шеврон військового або родинна фотографія надають нам сили та підтримують в скрутні часи.

Ми представили ароматні, кольорові, лікарські, квітучі символи, які вплетені візерунками в наш екосвіт. Ми знаковими квітами закладаємо зміст нашої спільної освітньої праці та створюємо різнобарвний букет почуттів та зусиль, направлених на соціально-емоційне виховання наших учнів, на формування патріотичних та громадянських рис характеру, на розкриття творчих талантів та зростання порядної та відповідальної людини.

Квітковий календар ліцею

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ